Віше місто: Ашберн Оберіть своє місто
Мережа магазинів Мережа магазинів
ua
Увійти в кабінет Увійти в кабінет
New

Про компанію

Історія ТМ «Кактус» бере свій початок в 2002 році, коли в самому серці нашого міста - на вул. Дерибасівській було відкрито перший магазин. Спочатку основним напрямком бізнесу був продаж живих квітів, звідси і назва ТМ - «Кактус», але дотримуючись побажань наших клієнтів, магазин повністю перепрофілювався і знайшов свій неповторний стиль в ідеях для декорування інтер'єру та сувенірно-подарункової продукції.

Зі смаком прикрашені вітрини і оригінальність асортименту привертали увагу відвідувачів. Магазин, де кожна річ була особливою, нетривіальною, атмосфера домашньо-святкової, а персонал по-одеськи привітний, досить швидко завоював любов і визнання у городян і гостей міста.

Магазини ТМ «Кактус» сьогодні - це дивовижний світ, повний чуттєвих ароматів, привітної атмосфери, унікальних подарунків, стильних штучок, елегантний посуду і, звичайно, предметів популярного вантажного декору в середземноморському стилі.

Мережа магазинів

Компанія активно розвивається і на сьогоднішній день в 13 містах України успішно функціонують 35 фірмових магазинів, з них 4 відкриті по Франчайзингу.

«Кактус» вміє створити атмосферу свята, приділяючи увагу не тільки гармонійному розташуванню товару на полицях, а й висвітлення, розслаблюючим музичним композиціям і персоналу, який завжди уважний та привітний. Наш асортимент постійно оновлюється, і, подібно до західних колег, ми пропонуємо своїм клієнтам сезонне різноманіття декору для унікального перетворення будинку до свят.

Приділіть собі трохи часу, відвідавши один з фірмових магазинів "Кактус" у вашому місті. І з якою б метою ви не завітали до нас - придбати стильний подарунок керівникові, дзеркало мамі, торшер в дитячу кімнату або милу дрібничку подружці, а може просто підняти настрій - наш персонал зустріне вас з посмішкою і допоможе з вибором!

Оптовий відділ

І так як сьогодні підкорювати подарунками з «Кактуса» можна нескінченно і з задоволенням, ми впевнено розширюємо коло своїх шанувальників, успішно продаючи свої сувеніри ОПТОМ по Україні та ближньому зарубіжжю

Підпишись та будь першим
Новинки, акції та розпродаж, знижки та цікаві новини